Setkání u snídaně:

Jak zorganizovat firmu a přežít jakoukoliv krizi?

Pátek 30.9. v 8:00h

Hotel Courtyard Plzeň

Plzeň

COURTYARD BY MARRIOTT PILSEN

Sady 5. května 57, Plzeň

30.9.

Datum konání

Proč přijít?

Účel setkání je poznat nové lidi, načerpat novou inspiraci, získat nové informace pro Vaše podnikání a navzájem si pomoci.

Jak jsem zorganizoval firmu Pletiva Dobrý, aby byla stabilní a přežila jakoukoliv krizi?

Jakých největších chyb jsem se dopustil?

Farmapark u Toma za 11 měsíců přední zoopark v Čechách, jak jsem to udělal a proč?

Co je ta "tajná" ingredience každoročního růstu?

Lze mít osobní život a čas na rodinu při 4 velkých projektech se 100 zaměstnanci a obratem přes 300mil Kč/rok?

Na všechny tyto otázky Vám odpovím v přednášce, plné praktických rad.

Přednášející: Tomáš Urbánek

Dress code: smart casual

Na akci je nutná registrace níže!

Tomáš Urbánek

podnikatel
12 let zkušeností, majitel a generální ředitel firmy Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o. s obratem 230 mil Kč/rok a týmem více než 50ti lidí. Během 9 let se firma stala leaderem na trhu s ploty a pletivy v ČR a SR. Dále je spolumajitelem firmy Krmiva u Toma s.r.o, Dům a zahrada Ježek s.r.o., Fitness 24/7 a Farmapark u Toma. Ve svém osobním životě je šťastný manžel a otec od 2 dětí. Ve skupině Fenomén jako lektor odpřednášel více jak 100 seminářů na různá témata z oblasti podnikání.

7:45 - 8:30 Společná snídaně

Skvělá snídaně a seznamovaní u kávy či čaje.

8:30 - 9:00 Dobrovolná prezentace účastníků ve 3 minutách

Pokud máte zájem odevzdejte u registrace 50ks vizitek, během přednášky budou rozdané účastníkům. Prezentace je opravdu dobrovolná, nikoho nebudeme nutit.

9:00 - 10:00 Tomáš Urbánek - Jak zorganizovat firmu a přežít jakoukoliv krizi?? - 1. část

První část přednášky.

10:00 - 10:30 Přestávka na kávu a networking

Pauza na skvělou kávu a vzájemné seznámení.

10:30 - 11:30 Tomáš Urbánek - Jak zorganizovat firmu  a přežít jakoukoliv krizi? - 2. část

Druhá část přednášky.

11:30 - 12:00 Diskuze, káva a networking

Závěrečná diskuze a případné další seznamování. Možnost jít na společný oběd do hotelové restaurace.

Rezervujte si místo

Setkání je zdarma, registrace je však nutná.

(na místě se platí 450 Kč s DPH za podklady k přednášce, snídani, kávu, nápoje, pronájem prostor a parkování)

Na některých prohlížečích se objevil problém se zobrazením registračního formuláře, pokud jej nevidíte, registrujte se prosím na emailu info@klubfenomen.cz díky!

COURTYARD BY MARRIOTT PILSEN

Sady 5. května 57, Plzeň